ViaMax Sensitive geel naistele 15 ml

· Üks arvamus · Libestusvahendid


ViaMax Sensitive geel naistele 15 ml
ViaMax® Sensitive Geel kantakse naise suguelunditele enne seksuaalset tegevust. Geel on ette nähtud naistele seksuaalse erutuse tõstmiseks. Geel sisaldab aineid, mis muudavad kliitori tundlikumaks ning stimuleerivad selle erutumist. Kliitori veresooned laienevad ning erutus suureneb märgatavalt. See on looduslik vee põhine geel, mis on tervisele täiesti kahjutu. Masseeri vaid mõned piisad seda imelist geeli kliitori piirkonda. Mõju hakkad tundma paari minuti jooksul pärast kreemi kasutamist. Kui erutus väheneb, võib lisada natuke kreemi juurde. 5ml orgasmigeel.

Koostis:
Aqua (puhastatud vesi), arginiin, ornitiin, Pueraria Mirifica Root Extract, mentool, Mentha viridis (piparmünt) Leaf Oil, Panax ginseng Root Extract, Dioscorea Vilosa Extract, Echinacea Pupurea Extract, Karbomeer, propüleenglükool, polüsorbaat-20, metüülparabeen, Dinaatrium EDTA, imidasolidinüül uurea, FD & Red 33. Arginiin, ornitiin ning mitu tugevatoimelist ravimtaime pakuvad kiirelt nii paremat libestust ning tundlikkust kui ka rohkem ning tugevamaid orgasme.

Täpsem info >>
ViaMax Sensitive geel naistele 15 ml saadetakse Sulle mugavalt lähimasse Smartposti või Omniva pakiautomaati. Soovi korral saad paki tellida ka Eesti Posti postkontorisse või lasta selle kulleriga kohale toimetada. Kaubad on läbipaistmatus pakendis ja pakil puudub igasugune viide paki sisule või erootikapoele. Tellimusi täidetakse Eesti piires.

Osta

·


Sarnased tooted

Üks arvamus ↓

  • Pankaj

    Hinne Ei hinnanud

    I’m not religious, and I value logic, kdewlonge and science over everything.I also really liked the video.Anyway, Sagar, your logic is deeply flawed in several places, so you haven’t proven anything. For example, you often just assume some things and then build upon that.

Lisa arvamus

Hinne