VIAMAX Pure Power Toidulisand Meestele

· 6 kommentaari · Parem Seks


 • 55555

VIAMAX Pure Power on kiire toimega, looduslik ning väga efektiivne toidulisand meestele, kes soovivad suurendada seksuaalset võimekust ning iha.
VIAMAX Pure Power on loodustoode, mille ostmiseks pole vaja retsepti. VIAMAX Pure Power'il pole tuvastanud kõrvalnähtusi.
Soovitatav on võtta kaks kapslit 3-4 tundi enne soovitud mõju.

Ühe kapsli koostis
Fenugreek (Trigonella Foenum-Graecum) 100mg, Maca (lepidium meyenii) 100mg, Oat (avena Sativa) 75 mg, Asparagus 75mg, Sarsaparilla (Smilax Ornata) 50 mg, Siberian-Ginseng 50 mg, Chinese Dodder (Cuscuta Chinensis) 50 mg, Chinese Raspberry (Rubus Chingii Fructus) 50 mg, Broomrape (Cistanche Salsa) 30 mg, Cola Nut (Cola Acuminata) 30 mg, Stinging Nettle (Urtica Dioica) 30 mg, Cassia bark (Cinnamomum Cassia Cortex) 20 mg, Ox Knee Root (Achyranthes Bidentata Radix) 20 mg, Chinese Yam ( Dioscorea Oppositifolia) 20 mg, Liquorice Root (Glycyrrhizae Glabra Radix) 10 mg.

Kapsliümbris: kõva želatiin, glütseriin, värvained E133 ning E171. Soovitatavat päevast annust ei tohiks ületada. Toidulisandit ei tohiks kasutada kui alternatiivi vaheldusrikkale toidule. Täpsem info >>

VIAMAX Pure Power Toidulisand Meestele saadetakse Sulle mugavalt lähimasse Smartposti või Omniva pakiautomaati. Soovi korral saad paki tellida ka Eesti Posti postkontorisse või lasta selle kulleriga kohale toimetada. Kaubad on läbipaistmatus pakendis ja pakil puudub igasugune viide paki sisule või erootikapoele. Tellimusi täidetakse Eesti piires.

Osta


Sarnased tooted

6 kommentaari ↓

 • Margus

  Hinne 55555

  Testisin ka siis lõpuks selle asja ära.

  Kuskil 2,5 tundi läks ja siis oli juba toimet päris hästi tunda.
  Naine jäi igal juhul rahule. 🙂

  Aastaid mul 42.

 • Uno

  Hinne Ei hinnanud

  Mulle sobis, arvan et kõik mehed peaksid seda tarbima. Naised on meie kalleim vara, neile peab kulutama.

 • ando

  Hinne Ei hinnanud

  Tere.kuidas ma neid osta saan ja paiju maksavad.Tänan-

 • soovin proovida

  Hinne Ei hinnanud

  mis maksab ja kuidas tellida

 • hannes

  Hinne Ei hinnanud

  Küsimus sama,kuidas tellida ja palju maksab

 • Andrusja

  Hinne 55555

  Seda toidulisandit enam ei toodeta minuteada enam kahjuks. Hea kraam oli.

  Ma olen kõige ligilähedasema efekti saavutanud selle tootega http://www.hotlips.ee/nutrex-vitrix-nts-5-90kps.html?a_aid=fresh&a_bid=3def3a98&chan=hlee Hind on sellel pisut soodsam, aga efekt põhimõtteliselt sama hea.

Lisa arvamus

Hinne