Push Up “rinnad pringiks” kreem 150ml

· Üks arvamus · Rindade suurendamine


Push Up “rinnad pringiks” kreem 150ml
Andke oma rindadele rohkem vormikas välimus! Sisaldab aktiivseid taimseid koostisaineid ümaramateks, tugevamateks rindadeks. Taime osad sisalduvad Push Up kreemis- positiivne mõju välimusele ning kõvadusele Teie dekolteel. Push Up kreem on spetsiaalselt kavandatud naistele. Toimeained kindlalt nahale, andes sellele rohkem elastsust ning kreemi elemendid muudavad selle pehmeks ning siidiseks. Positiivne mõju on märgata pärast umbes kuue kuu jooksul kasutamist. Suurendate kindlustunnet. Optimaalseks tõhususeks soovitame, et te kasutate kreemi kombinatsioonis Push Up kapslitega. Juhised kasutamiseksrakenda päevas rindkerele, dekolteele ning kreemi tungimiseks nahka tehke kerget ringjat massaaži nahale. On oluline kasutada kreemi vähemalt kuus kuud, et saada soovitud tulemust. Ärge kasutage rohkem kui soovitatav päevane annus.

Täpsem info >>
Push Up “rinnad pringiks” kreem 150ml saadetakse Sulle mugavalt lähimasse Smartposti või Omniva pakiautomaati. Soovi korral saad paki tellida ka Eesti Posti postkontorisse või lasta selle kulleriga kohale toimetada. Kaubad on läbipaistmatus pakendis ja pakil puudub igasugune viide paki sisule või erootikapoele. Tellimusi täidetakse Eesti piires.

Osta


Sarnased tooted

Üks arvamus ↓

  • Alla

    Hinne Ei hinnanud

    Qué bonitas son las casas rústicas… acogedoras, cálidas, con es mezcla de dureza pero a la vez de ambiente confortable. Y qué decir de la gama de marrones que nos regala el otoño!! Una entrada muy aciwuada!!wwr.ctrteplas.com

Lisa arvamus

Hinne