Mr.Big Penis Enlarger

· Üks arvamus · Peenise pikendamine, Peenisepumbad


Suur on ilus ... ning seda unistust aitab teil täita Mr.Big peenisepump. Lihtsalt sisestage peenis silindrisse ning tekitage pumpates sinna vaakum. Peenis hakkab järjest suurenema ning tulemusi on võimalik vaadata vahetult, kuna klaassilindri peale on pressitud mõõtmiseks mõõduskaala. Tehke seda mitmeid kordi järjest ning igapäev või ülepäeva ning vaadake kuidas peenis kasvab. Pikkus 32cm ning läbimõõt 6,5cm. On erinevad otsikud, mida saab valida vastavalt peenise suurusele, et tekiks korralik vaakum. 2,5cm, 3cm ning 3,5cm. Täpsem info >>

Mr.Big Penis Enlarger saadetakse Sulle mugavalt lähimasse Smartposti või Omniva pakiautomaati. Soovi korral saad paki tellida ka Eesti Posti postkontorisse või lasta selle kulleriga kohale toimetada. Kaubad on läbipaistmatus pakendis ja pakil puudub igasugune viide paki sisule või erootikapoele. Tellimusi täidetakse Eesti piires.

Osta

·


Sarnased tooted

Üks arvamus ↓

  • Lyjohn

    Hinne Ei hinnanud

    Iceland has it all figured out. They are (slowly) mankig the shift over to a hydrogen economy. They are using their vast geothermal resources to generate hydrogen to generate hydrogen-fueled technology. Now if the rest of the world would do the same, it might be easier for them.

Lisa arvamus

Hinne