Kondoomi suurused: Õige suurus on oluline

· Üks arvamus · Artiklid


Õige suurus kondoomi valikul kõige olulisem faktor. Vale suurusega kondoom ei tee oma tööd hästi. Kui sa pole kindel, mis suuruses kondoomi peaksid valima siis vaata allolevat tabelit.

kondoomi suurused

Fakt on see, et keskmine peenis on umbes 14 cm pikk ning uuringud on näidanud, ligi 30% meestest on peenis lühem kui 14 cm.

Milliseid kondoome valida? Paljud mehed valivad kondoome peenise pikkuse põhjal. Tegelikult on hoopis kondoomi ümbermõõt see, mida peaks jälgima. Kui kondoom on liialt lai siis ta lihtsalt ei püsi peal ning tekib suurem oht rasestumseks või  suguhaigustesse nakatumiseks. Liiga kitsad kondoomid jällegi takistavad verevarustust ning seega pidurdavad ka erektsiooni intensiivsust ning sellega ka naudingut. On ilmne, et kondoomi laius on kõige olulisem parameeter, mida kondoomi valimisel jälgida. Soovitame kondoomid osta internetist, et Sinu peenise mõõtmed jääksid ainult sinu ning su partneri teada. ;) Täpsem info >>
Kondoomi suurused: Õige suurus on oluline saadetakse Sulle mugavalt lähimasse Smartposti või Omniva pakiautomaati. Soovi korral saad paki tellida ka Eesti Posti postkontorisse või lasta selle kulleriga kohale toimetada. Kaubad on läbipaistmatus pakendis ja pakil puudub igasugune viide paki sisule või erootikapoele. Tellimusi täidetakse Eesti piires.

Osta

·


Sarnased tooted

Üks arvamus ↓

 • Anonüümne

  Hinne Ei hinnanud

  MEES TÜDRUK SEKS
  SEKSIST NAISEGEA
  VOODISSE PULMI PRUUT SEKS
  KODUS VOODISSE SOOV SEKS

Lisa arvamus

Hinne