“I Rub my Duckie Paris violet” vannivibraator

· Kommenteeri · Naljakaubad


“I Rub my Duckie Paris violet” vannivibraator
Pariisi naised on vägagi tuntud üle maailma tänu nende elegantsele maitsele. Nüüd oleme ühendanud oma kuulsa I Rub my Ducki selle elegantsiga mille tulemusel töötasime välja uue veelgi ilusama ning efektiivsema kaaslase nimega I Rub my Ducki ® Paris. Diskreetne, veekindel, vaikse kaks mootoriga - peas ning sabaotsas, mida enda peal rakendades saavutate tõelise ekstaasi. Kaunistatud boa eemaldatav salliga ning viimaseks elegantsi esiletoovaks elemendiks väikene Swarovsky® kristall. Veendu ise selle mänguasja ilus ning efektiivsuses. Sobib suurepäraselt kingituseks. Töötab kaks AA tüüpi patareiga.

Täpsem info >>
“I Rub my Duckie Paris violet” vannivibraator saadetakse Sulle mugavalt lähimasse Smartposti või Omniva pakiautomaati. Soovi korral saad paki tellida ka Eesti Posti postkontorisse või lasta selle kulleriga kohale toimetada. Kaubad on läbipaistmatus pakendis ja pakil puudub igasugune viide paki sisule või erootikapoele. Tellimusi täidetakse Eesti piires.

Osta


Sarnased tooted

Avalda arvamust ↓

Selle toote kohta veel kommentaarid puuduvad. Ole esimene!

Lisa arvamus

Hinne


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/laenudeu/public_html/sekspood.eu/wp-includes/functions.php on line 4609