EXCITER (DE) erutav stimulant meestele, 20 kapslit

· 2 kommentaari · Parem Seks


EXCITER (DE) erutav stimulant meestele, 20 kapslit
Mehed valige Exciter- tähelepanu meestele! Pange kõrvale oma moraalsed mugavused üks kord. Exciter on teie mänguline partner poisilikes seiklustes. Exciter toetab oma libiidot ning äratab mehed. See on lihtsam seksiks ning naised on üllatunud teie vastupidavusele pärast Exciteri. Kombinatsiooni- väga kontsentreeritud toitumise elemendid ning tugevatoimelised maitsetaimed- on katsetanud paljud mehed enne Sind ja me peame ütlema, nad on täiesti erutatud Exciterist. Juba 1 kapsel on piisav kõvaks seksmänguks. Exciter kapslite koostisL-Fenüülalaniin 100 mg, C-vitamiini 100 mg, želatiin, paprika (15%), 75 mg kofeiin, L-türosiin 25mg, roheline tee (5%), vitamiin B6 15 mg, värvaine (e) E 171. Kasutamineiga päev 1 kapsel piisava veega.

Täpsem info >>
EXCITER (DE) erutav stimulant meestele, 20 kapslit saadetakse Sulle mugavalt lähimasse Smartposti või Omniva pakiautomaati. Soovi korral saad paki tellida ka Eesti Posti postkontorisse või lasta selle kulleriga kohale toimetada. Kaubad on läbipaistmatus pakendis ja pakil puudub igasugune viide paki sisule või erootikapoele. Tellimusi täidetakse Eesti piires.

Osta


Sarnased tooted

2 kommentaari ↓

  • Betty

    Hinne Ei hinnanud

    Kui minu poiss võtab tabletti , ja pärast seda tohib alkoholi juua?

  • Mattie

    Hinne Ei hinnanud

    You'd figure the government wold#&u039;ve learned something from the Prohibition era. Alcohol was banned, but people who wanted to drink still did, legit businesses closed down (also costing the gov't huge amounts of money in taxes), and organized crime soared.Well, I guess people who don't know history are doomed to repeat it.

Lisa arvamus

Hinne