COOLMANN POTENCY DIRECT erektsiooni tabletid meestele 16 tk

· Kommenteeri · Parem Seks


COOLMANN POTENCY DIRECT erektsiooni tabletid meestele 16 tk
Stimuleerib erektsiooni ning parandab seksuaalset võimekust! Mitmetel sadadel tuhandetel meestel Madalmaades on probleeme erektsiooniga. Põhjuseks võib olla nii füüsiline kui ka vaimne pinge. CoolMann Direct stimuleerib verevarustust- laiendab veresooni peenisel, kuid ka aitab lõõgastuda.

Koostis:
Maca, Kola Nut (Clear Tail), Siberian Ginseng, Epimedioum Sagittatium (Horny Goat Weed), Catuaba, Muira Puama, Korean Ginseng, Damiana, Sabalfrüchte, Calcium, Zarzaparrila, Caffeine, Tribulus terrestrial, Pumpkin, Gengibre, Sativa Oats, Cayena. Kasutaminevõtta 1- kaks tabletti piisava koguse veega üks tund enne seksuaalset tegevust. Maksimaalselt kaks tabletti samal päeval.

Täpsem info >>
COOLMANN POTENCY DIRECT erektsiooni tabletid meestele 16 tk saadetakse Sulle mugavalt lähimasse Smartposti või Omniva pakiautomaati. Soovi korral saad paki tellida ka Eesti Posti postkontorisse või lasta selle kulleriga kohale toimetada. Kaubad on läbipaistmatus pakendis ja pakil puudub igasugune viide paki sisule või erootikapoele. Tellimusi täidetakse Eesti piires.

Osta

·


Sarnased tooted

Avalda arvamust ↓

Selle toote kohta veel kommentaarid puuduvad. Ole esimene!

Lisa arvamus

Hinne