CC FABULOUS rindade suurendamise tabletid

· 10 kommentaari · Rindade suurendamine


 • 4.54.54.54.54.5

CC Fabulous rindade tbl. stimuleerivad looduslikku kasvu rindade sees! Paljudele naistele nende rinnad on tekitanud teatud muret. Nende suurus, kuju, ka nende prinkus mõnikord jätavad veidi soovida. Fabulous tabletid teevad teie rinnad pringimaks ning suurendavad neid seest 100% loomulikul teel. Lihtsalt andke oma rindadele ekstra tähelepanu üks kord ning looge täiuslikumad rinnad, nagu lugematu hulk naisi enne on teinud! Peamised koostisained Saw Palm (Serenoa repens), Tammetõrud (Foenum graecum), Apteegitill (Foeniculum vulgare), Köömen (Cuminum cyminum), Blessed Distel (Cnicus Benedictus), Dong Quai juur (Angelica sinensis), Cayenne pipar (Capsicum frutescens). Annustamine 1x päevas kolm tabletti piisava veega.

Ühes purgis on 90 tabletti. Täpsem info >>

CC FABULOUS rindade suurendamise tabletid saadetakse Sulle mugavalt lähimasse Smartposti või Omniva pakiautomaati. Soovi korral saad paki tellida ka Eesti Posti postkontorisse või lasta selle kulleriga kohale toimetada. Kaubad on läbipaistmatus pakendis ja pakil puudub igasugune viide paki sisule või erootikapoele. Tellimusi täidetakse Eesti piires.

Osta

·


Sarnased tooted

10 kommentaari ↓

 • Ingra

  Hinne Ei hinnanud

  Tere!!On huvi küsida rinna tablettide kohta,et kas nad tõesti suurendavad ka,või on see täitsa vale jutt??:)kribage mulle palun maili peale!!!

  Ingra

 • Valentina

  Hinne 55555

  Ingra, minul küll toimisid väga hästi

 • elo

  Hinne Ei hinnanud

  tahaks t6esti tellida aga kardan niisama raha tuulde visata, olen pesulaud ja tahaks teada kas siis see t6esti aitas… 😀

 • ingra

  Hinne Ei hinnanud

  Valentina,aga millised tablette te muidu proovisite??Äkki soovitate,siis prooviks ise ka ära,kui tõesti aitas teil surendada:)

 • heili

  Hinne Ei hinnanud

  Tere!Sooviksin osta neid tablette, kuid fantaasia.com lehele minnes , ütleb tarneajaks EI OLE MÜÜGIL?Kuidas neid tellida saab??

 • Annika

  Hinne Ei hinnanud

  Lugege Naistemaailm.ee artiklit Alternatiivid rindade suurendamiseks ja otsustage ise. Mind pani see artikkel ikkagi kahtlema tablettide tõhususes. Vabandust, aga võibolla Valentina on kuidagi huvitatud, et meiesugused pesulauad neid tablette ostaks, olen siiski skeptiline. Pole ka isiklikult kuskilt usaldusväärsetest allikatest kuulnud-lugenud inimeste positiivsetest tulemustest tablettidega. Seega ootaks huviga, kui keegi julge veel proovib ja asi toimib.

 • dreisy

  Hinne Ei hinnanud

  ma tahaks neid tablette osta aga kuidas neid saab osta?

 • absurd

  Hinne Ei hinnanud

  Toidulisandi märgistamise ja muul viisil teabe edastamise korral tuleb järgida «Toiduseaduse» § 38 lõike 5 alusel kehtestatud toidu märgistusele esitatavaid nõudeid.

  “Tagamaks diskreetsust on CC FABULOUS rindade tabletid 90 tk. pakend ilma mingite kirjadeta, mis annaksid aimu pakendi sisu kohta. ” – SEADUSVASTANE

  Seega järeldage ise..

 • Liina

  Hinne Ei hinnanud

  Kas on kellegil veel toiminud?

 • janely

  Hinne 44444

  Vastuseks absurdile: Vabandust, aga Sa oled natuke rumal. See jutt käib selle kohta, et antud toode on saatmiseks pakendatud sellisesse pakendisse, et võõrad inimesed aru ei saaks mida sa parasjagu tellinud oled. Tootepakendil ja pakendis oleval infolehel on kõik vajalik info olemas samamoodi nagu igal teiselgi tabletil või rohul, mida apteegist osta saab.

  Vastuseks Liinale: Ise ka kasutan neid tablette paar nädalat ja esimesed tulemused on juba näha küll. Mingeid kõrvalmõjusid täheldanud ei ole. Püüan kogu kuuri enne läbi teha ja siis annan teile teada, kuids läks

Lisa arvamus

Hinne