BLOOMY anaaldildo 13cm, bordoopunane

· Kommenteeri · Vibraatorid


BLOOMY anaaldildo 13cm, bordoopunane
... täiuslik täiendada anaaldildosi »BLOOMY«ga! Tänu suurepärasele kujule »BLOOMY« tarnib ekstaase armastajate anaalrõõmudele - ekspertidele ning algajatele samasuguseid! Mänguasi kohandub täiuslikult, et nais-ja meessoost anatoomiat stimuleerida oma erilisel puudutamisel. »BLOOMY«t on lihtne lisada - selle pehme pind annab lennu oma anaalkujutelmadele. Liigutage mänguasja vastavalt teie soovidele ning kumer lõpp takistab kogu sisestamise, mistõttu on ohutu kasutada.

Toote omadused
-Anaalasi - 100% silikoon - Stimuleerib - Ohutu kasutada. FUN FACTORY ® anaalmänguasi - väike ning rafineeritud mänguasi anaalnaudingute armastajatele. Anaaldildo on toodetud 100% sertifitseeritud silikoonist. Sobib intiimselt kasutada, see on paindlik, lõhnatu ning hõlpsasti puhastatav. Pikkus13 cm, otsa läbimõõt2,4 cm.

Täpsem info >>
BLOOMY anaaldildo 13cm, bordoopunane saadetakse Sulle mugavalt lähimasse Smartposti või Omniva pakiautomaati. Soovi korral saad paki tellida ka Eesti Posti postkontorisse või lasta selle kulleriga kohale toimetada. Kaubad on läbipaistmatus pakendis ja pakil puudub igasugune viide paki sisule või erootikapoele. Tellimusi täidetakse Eesti piires.

Osta


Sarnased tooted

Avalda arvamust ↓

Selle toote kohta veel kommentaarid puuduvad. Ole esimene!

Lisa arvamus

Hinne