Lelo Elise vibraator / must

July 15th, 2009 · Kommenteeri · Vibraatorid


Lelo Elise vibraator / must
Elise on elegantse välimusega lihtne, mitmekülgne, võimas ning vaikne kahe mootoriga vibraator. Kahe mootori harmooniline koostöö paneb aluse joovastavale naudingule. Viis eelprogrammeeritud vibratsiooni režiimi ning peaaegu hääletult töötavad võimasad mootorid panevad aluse imeliseks naudinguks. Elise kuju moodustab õrna kaare, et pääseda ligi kõikidesse erilistesse kohtadesse ning sobida naise keha loomulike kurvidega. Vibraatori otsmik on valmistatud meditsiinilisest silikoonist ning käepide siidjalt siledast kahekordsest tugevast PC-ABS'ist. Vibraator on kavandatud ideega, et saada maksimaalset intensiivsust võimalikult minimaalse hääle juures. Iris on väga käepärane, vooluvõrgust laetav ning 1-tunnine laadimine annab 1,5 tundi lõbu. Elegantne pakend sisaldab akulaadijat, kasutusjuhendit, satiinist karpi ning 1 aasta pikkust garantiid.

Toote omadused
olemas kaks vaikset mootorit olemas nuppude lukustamine olemas tühjeneva aku märguanne olemas pritsmekindel olemas hügieeniline silikoon olemas viis vibratsiooni programmi
Toode kaalub
208 grammi
Toote mõõtmed
220 x 42 x 36 mm

Täpsem info >>
Lelo Elise vibraator / must saadetakse Sulle mugavalt lähimasse Smartposti või Omniva pakiautomaati. Soovi korral saad paki tellida ka Eesti Posti postkontorisse või lasta selle kulleriga kohale toimetada. Kaubad on läbipaistmatus pakendis ja pakil puudub igasugune viide paki sisule või erootikapoele. Tellimusi täidetakse Eesti piires.

Osta


Sarnased tooted

Avalda arvamust ↓

Selle toote kohta veel kommentaarid puuduvad. Ole esimene!

Lisa arvamus